top of page

TESLİMAT VE İADE

Teslimat

Dilsen.com.tr, online alışverişte Dilşen koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

 

KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR

 

Kargo ücretini Alıcı Kargo teslimi esnasında kargo firmasına öder. 

Bu yüzden ÜCRETSİZ TESLİMAT 0,00 TL görünmektedir.

Sürekli alışveriş yapan müşterilerimiz  daha önceki alışverişlerine

göre yaklaşık kargo ücretini tahmin edebilmektedirler.

Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

 

Dilşen.com.tr Ürünleri İade Politikası

 

Dilşen ürünlerinden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi mail (sosyal@dilsen.com.tr) veya müşteri hizmetleri aracılığıyla (0212 284 80 10) sözlü olarak iletmenizdir. 

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Dilşen tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz nakliye firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli tarafımızca karşılanır.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 7 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

 

İade Adresi:

DİLŞEN ENDÜSTRİYEL TASARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ.
Nisbetiye Mahallesi Aytar Caddesi Peker Sokak No:5/3

Etiler | Beşiktaş | İstanbul

212 284 80 10 |  @dilsenantika


Destek için sosyal@dilsen.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0212 284 80 10 numaralı telefonu arayarak Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

bottom of page